Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

WEWNĄTRZSZKOLNY RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY

  • Opublikowano :

REGULAMIN WEWNĄTRZSZKOLNEGO RODZINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZWIERZĘTA PARKÓW NARODOWYCH Z ODPADÓW EKOLOGICZNYCH”

Cele konkursu:

  1. Poszerzanie wiedzy na temat Parków Narodowych.
  2. Kształtowanie postaw proekologicznych.
  3. Propagowanie idei recyklingu.
  4. Integracja środowiska rodzinnego i szkolnego.
  5. Rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów

Regulamin konkursu:

  1. Konkurs skierowany jest do uczniów kl 0-8 SP im Kamila Norwida w Zakręcie i ich rodzin.
  2. Każdy uczeń może dostarczyć 1 pracę przestrzenną wykonaną wspólnie ze swoją rodziną z odpadów wtórnych, (uczniowie- rodzeństwo może dostarczyć jedną wspólną pracę).
  3. Technika i format pracy dowolny.
  4. Zadaniem uczestników jest wykonanie pracy zgodnie z tematem konkursu ,,Zwierzęta Parków Narodowych z odpadów ekologicznych”
  5. Każda praca powinna być podpisana (imię i nazwisko ucznia, klasa)
  6. Prace należy dostarczyć do dnia 6 listopada 2020r do Sali nr 4
  7. Kryteria oceny: oryginalność, pomysłowość, technika. W ocenie prac nie będzie brana pod uwagę samodzielność wykonania (konkurs rodzinny – będą wybrane prace najpiękniejsze i najciekawsze).
  8. Prace oceniane będą tylko w jednej kategorii.
  9.  Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy, które zostaną wręczone uczniom pod koniec roku szkolnego, podczas uroczystości zakończenia realizacji rocznego planu pracy o Parkach Narodowych.

ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE

Organizatorzy: Agnieszka Nowicka, Agnieszka Łapiak

 

Czytaj dalej...

XI Turniej No-Gi Fight Grappler Cup

  • Opublikowano :

XI Turniej No-Gi Fight Grappler Cup  10.10.2020 Mińsk Mazowiecki

pierwsze miejsce:

Małgorzata Salamon 

Gabriela Krajewska

Sylwia Welc 

Tadeusz Salamon

Tomasz Kisiel

 

drugie miejsce

Weronika Zwolińska

Aron Sawa

Bartłomiej Twardowski

Maja Salamon

 

trzecie miejsce:

Jan Romanowski

Wiktor Sawa

Janina Salamon 

Cezary Żelazowski

Antoni Zwoliński

  • IMG_20201010_093927_1
  • IMG_20201010_095218
  • IMG_20201010_103351_1
  • IMG_20201010_105657_1
  • IMG_20201010_112626_1
  • IMG_20201010_113452
  • IMG_20201010_114017
  • IMG_20201010_114041
  • IMG_20201010_121355
  • IMG_20201010_123144
  • IMG_20201010_123339_1
  • IMG_20201010_123744
  • IMG_20201010_125045

 

Czytaj dalej...