Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

 Telefon : 022-773-39-79

 E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

Srebrny medal na Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w Tenisie Stołowym

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie w składzie : Barcicka Natalia, Zalewska Maja i Pogorzelska Natalia zdobyły srebrny medal Mistrzostw Powiatu Otwockiego w Tenisie Stołowym rozegranych dnia 7 lutego w Wiązownie. W finale dziewczęta uległy jedynie drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Józefowie.

Serdecznie gratulujemy !

  • IMG_20180207_130619
  • IMG_20180207_130708

 

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie w składzie : Barcicka Natalia, Zalewska Maja i Pogorzelska Natalia zdobyły srebrny medal Mistrzostw Powiatu Otwockiego w Tenisie Stołowym rozegranych dnia 7 lutego w Wiązownie. W finale dziewczęta uległy jedynie drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Józefowie.

Aktualności
Zakładki

Dojazd do nas