Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

„Jak nie czytam, jak czytam”

„Jak nie czytam, jak czytam”

8 czerwca był dniem pobijania ogólnopolskiego rekordu w masowym czytaniu. W tym roku nasza szkoła wzięła udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam” ustanawiając swój mały rekord – 120 osób czytających jednocześnie w tym samym miejscu. Celem akcji było zwrócenie uwagi na spadek czytelnictwa wśród dorosłych Polaków, dlatego hasłem szczegółowym imprezy było „Pokażmy dorosłym, jak się czyta książki”. Uczniowie z Zakrętu aktywnie przyłączyli się do tego przedsięwzięcia, ale na co dzień także potwierdzają, że czytać lubią, a książka jest świetną alternatywą dla gier komputerowych i telewizji. Za rok spróbujemy pobić nowy rekord!

 

  • IMG_8354
  • IMG_8356
  • IMG_8358
  • IMG_8361