Serdecznie zapraszamy!

Telefon : 022-773-39-79

E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

Cztery medale na turnieju BJJ w Mińsku Mazowieckim

W minioną sobotę (06.10.2018) zawodnicy UKS Orły Zakręt walczyli na turnieju Brazylijskiego Jiu Jitsu w Mińsku Mazowieckim. Były to pierwsze zawody w sezonie.

Wystartowali tylko najbardziej doświadczeni zawodnicy z Zakrętu. Pomimo wysokiego poziomu wszyscy wywalczyli medal.

Małgorzata Salamon w półfinałowej walce trafiła na bardzo mocną rywalkę z Białej Podlaskiej i po bardzo wyrównanym starciu nieznaczne uległa jej, na punkty. W starciu o trzecie miejsce nie dała już szans rywalce, zdobywając brązowy medal.

Antoni Rogowski również w półfinale musiał uznać wyższość rywala. W walce o trzecie miejsce zmierzył się z zawodnikiem z Olsztyna i pokonał go pewnie aż 14 – 0!.

Sylwia Welc musiała walczyć w grupie z chłopcami, ponieważ w jej kategorii wagowej nie było innych zawodniczek. Podjęła jednak wyzwanie i już w pierwszej walce pokonała swojego rywala. W półfinale zmierzyła się z zawodnikiem z Warszawy i niestety poległa. W walce o brązowy medal okazała się lepsza od rywala i zakończyła zawody na trzecim miejscu.

Najlepszy start zaliczyła Maja Salamon, która wszystkie swoje walki zakończyła przed czasem i zdobyła złoty medal.