Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
Serdecznie zapraszamy!
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

box1

mały inżynier

box3 armosfera

box1 biblioteka

czerwiec 2020 - Szkoła Podstawowa w Zakręcie

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Miniony rok szkolny upłynął pod znakiem wytężonej pracy oraz nowych wyzwań. Ostatnie miesiące zajęć prowadzone były w formie nauczania zdalnego z wykorzystaniem metod i technologii właściwych dla kształcenia na odległość. Wielu nauczycieli i uczniów zamieniło salę lekcyjną na classroom, gdzie odbywały się spotkania on – line. To nowe doświadczenie pozwoliło na lepsze poznanie i wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi komunikacji. Wiemy jednak, że transmisje internetowe nie zastąpią bezpośredniego kontaktu z innym człowiekiem. Wiele osób tęskni już za powrotem w mury szkoły, ponieważ chciałoby zobaczyć się i porozmawiać ze swoimi nauczycielami , koleżankami i kolegami. Mamy nadzieję, że niedługo będzie to możliwe.

Koniec roku jest dla całej społeczności szkolnej czasem podsumowań i refleksji. Dlatego, należy podkreślić niezwykłą rolę wzajemnej współpracy między naszą placówką, a domem rodzinnym, która zaowocowała wieloma sukcesami wychowanków. Świadczą o tym zdobyte nagrody i wyróżnienia. Wielu uczniów godnie reprezentowało Szkołę Podstawową im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie podczas konkursów i zawodów rangi gminnej, powiatowej, wojewódzkiej czy ogólnopolskiej.

Gratulujemy wychowankom, którzy wyróżnili się swoją pilnością w pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności. Przykładna postawa i praca przyczyniła się do uzyskania wysokich not w nauce.

Zakończenie roku szkolnego jest momentem szczególnie wyjątkowym dla uczniów klasy ósmej. Stanowi uwieńczenie edukacyjnej przygody ze szkołą podstawową. Mamy nadzieję, że w pamięci absolwentów pozostaną miłe wspomnienia wspólnie przeżytych chwil. Wierzymy, że są dobrze przygotowani do podjęcia nowych wyzwań, jakie będzie stawiać przyszłość.

Dziękujemy rodzicom naszych wychowanków, którym bliskie są sprawy szkoły. Jesteśmy wdzięczni za Państwa bezinteresowną pomoc i troskę.

Naszym Uczniom i wszystkim Państwu pragniemy życzyć bezpiecznego i radosnego wypoczynku obfitującego w same miłe wrażenia.

Dyrektor, Wicedyrektor i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie

Czytaj dalej...

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Odbiór świadectw ukończenia roku szkolnego 2019/2020 w dniu 26.06.2020 r. (piątek) odbędzie się przy wejściach do budynku szkoły, na świeżym powietrzu. Szczegółowy harmonogram dla klas przekażą wychowawcy.

Wszyscy  uczniowie  i osoby  im towarzyszące (rodzic /opiekun prawny) zobowiązani są przy wejściu  na teren szkolny do zasłaniania ust i nosa.

Z uczniem może zgłosić się po odebranie świadectwa jeden rodzic lub opiekun prawny.

W celu zachowania zasad bezpieczeństwa należy przybyć punktualnie. Po otrzymaniu świadectwa uczeń i osoba z nim przebywająca jak najszybciej opuszczają teren szkolny.

Świadectwa, które nie zostaną odebrane w  dniu 26.06.2020 r. będzie można odebrać w godzinach pracy sekretariatu szkoły od 08.00-16.00 do 31 lipca 2020 r.

Czytaj dalej...

Konkurs „Pomysłowa zakładka do książki”został rozstrzygnięty

Biblioteka szkolna ogłasza. że konkurs na zakładkę do książki został rozstrzygnięty. Wyróżnione zostały prace uczniów:

Elwiry Grzyb z kl.1 B

Maksa Niedzieli z  kl.1 B ,

Wojtka Tomaszewskiego z kl. 1B

Tomka  Izydorka z kl. 2A

Wiktorii Rostkowskiej z kl. 2 A                            

Julii Kielak kl. z  kl. 3A

Piotra Buczkowskiego z kl. 3A

Natalii Kostrzewy z kl. 4

Franka Aramenta z kl. 4

Karola Rawskiego z kl. 4

Bardzo dziękujemy  uczniom i opiekunom za zaangażowanie, pomysłowość w wykonaniu i zapał.Uczniowie otrzymają dyplomy oraz drobne upominki. Ponieważ zaplanowana wystawa zakładek nie odbędzie się, prace można zobaczyć na stronie internetowej szkoły.

  • DSCF7045
  • DSCF7046
  • DSCF7047
Czytaj dalej...

Życzenia w DNIU DZIECKA

Z okazji Dnia Dziecka wszystkim Uczniom Szkoły Podstawowej  im. C.K. Norwida w Zakręcie pragniemy złożyć  najserdeczniejsze życzenia uśmiechu na twarzy, spełnienia marzeń by każdy dzień w roku szczęśliwie Wam się darzył.  Wszystkiego najlepszego życzy Dyrektor, Wicedyrektor i  Grono Pedagogiczne. 

 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS