Telefon : 022-773-39-79

 E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

Nasze sukcesy

 

Kamil Tański kl.6 - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego LEON

learning-to-win.jpgJakub Łęgowski kl. 7a -laureat Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego LEON

Kamil Tański - otrzymał tytuł Szkolnego Omnibusa za wysokie wyniki w Ogólnopolskich Olimpiadach Przedmiotowych OLIMPUS 


 
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczo - Literacki Centrum Edukacyjnego "Lectura":

 

I miejsceAlicja Oliwa uczennica klasy III gimnazjum

Gminny Konkurs Poetycki na wiersz o tematyce patriotycznej:
II miejsce - Eliza Kuśmierczuk - uczennica klasy V
 

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka" - etap szkolny :

Wyróżnienia komisji konkursowych to:

Hanna Kolanowska, Ksawery Kulik, Aleksandra Czerwińska, Aylin Coklar, Aleksandra Warot, Dominika Tańska, Maja Zalewska.

Uczniowie klas I – III Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Sylwia Welc

 

II miejsce – Eliza Grzyb

III miejsce – Julia Zakrzewska

Uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej:

I miejsce – Kamil Tański

II miejsce – Wojciech Krupa

III miejsce – Szymon Galicki

 

Uczniowie klas VII i Gimnazjum:

I miejsce – Dominik Pawlak

Wyniki eliminacji gminnych:

Uczniowie klas I -III

I miejsce -Sylwia Welc (podczas eliminacji powiatowych zdobyła II miejsce)

wyróżnienie - Julia Zakrzewska

Uczniowie klas IV - VI 

II miejsce - Szymon Galicki

II miejsce  - Kamil Tański

 

 


 

Wojewódzki konkurs na wypracowanie pt. ,,Przyszłość: zagrożenia, możliwości i wartości"

I miejsce w szkolnym etapie - Natalia Barcicka, Natalia Pogorzelska kl. VIIa 


XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY inspirowany twórczością Mirona Białoszewskiego

III miejsce - Daria Jóźwik kl. VIIa

Wyróżnienie - Natalia Pogorzelska VIIa


Wojewódzki konkurs na opowiadanie w języku angielskim pt. ,,My day in the United Kingdom"

 I miejsce w szkolnym etapie - Jan Łabędź kl. VIIb


„ Kartka dla Norwida” - konkurs szkolny

Laureatami zostali w kat. klas I- III SP :

I miejsce – Lena Kępka kl. II

II miejsce- Karol Rawski kl. II

III miejsce- Małgorzata Salamon kl. III

Laureaci w kat. klas IV- VII i gimnazjum:

I miejsce - Amelia Makulec kl. IV a

II miejsce- Eliza Kuśmierczuk kl. V

III miejsce- Oliwia Domańska kl. IV a

Wyrożnienia:

Sylwia Welc kl. III

Oliwia Szenajch kl. V

Oliwia Falkowska kl. VI

Alicja Oliwa kl. III gimnazjum


" Najpiękniejszy piernik świąteczny"- konkurs szkolny

kategoria wiekowa kl. I- III

I miejsce Hanna Kolanowska kl. I b

II miejsce Oliwier Burak kl. III

III miejsce Hubert Cendrowski kl. I a

Wyróżnienia:

Julia Kielak kl. I a

Sylwia Welc kl. III

Maciej Wajdyk kl. III

kategoria wiekowa kl. IV- II gimnazjum.

I miejsce Julia Dąbrowska kl. VII b

Wyróżnienie:

Gabriel Grodzki IV b


" Najładniejsza dekoracja świąteczna sali lekcyjnej" - konkurs szkolny

I miejsce kl. IVa, IV b

Wyróżnienia:

  1. VI
  2. VII b