Telefon : 022-773-39-79

 E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

Plan Klasy IV – VI Szkoła Podstawowa

 PLAN LEKCJI KLASY IV
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp. Godziny lekcyjne Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 8.00-8.45 MATEMATYKA 11 HISTORIA 14 J. NIEMIECKI 15 RELIGIA 18 W-F
2. 8.55-9.40 PLASTYKA 4 PRZYRODA 12 MATEMATYKA 11 MATEMATYKA 11 J. NIEMIECKI 15
3. 9.55-10.40 J.POLSKI 15 J. ANGIELSKI 16 W-F TECHNIKA 18 MATEMATYKA 11
4. 10.50-11.35 J. ANGIELSKI 15 J.POLSKI 18 J.POLSKI 18 J. ANGIELSKI 15 J.POLSKI 4
5. 11.45-12.30 G. WYCH. 14 W-F J.POLSKI 18 J.POLSKI 14 PRZYRODA 12
6. 12.45-13.30 MUZYKA 14 W-F INFORMATYKA K RELIGIA 15
7. 13.40-14.25 A A
8. 14.35-15.20

 PLAN LEKCJI KLASY V a
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp. Godziny lekcyjne Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 8.00-8.45 RELIGIA 18 MUZYKA 4 MATEMATYKA 11 J.ROSYJSKI 18
2. 8.55-9.40 J.POLSKI 13 HISTORIA 14 J.POLSKI 13 BIOLOGIA 12 MATEMATYKA 11
3. 9.55 -10.40 J.ROSYJSKI 15 G. WYCH. 11 J.POLSKI 13 INFORMATYKA K BIOLOGIA 12
4. 10.50-11.35 HISTORIA 14 MATEMATYKA 11 GEOGRAFIA 12 MATEMATYKA 11 J. ANGIELSKI 16
5. 11.45-12.30 PLASTYKA 4 J.POLSKI 13 RELIGIA 15 J. ANGIELSKI 16 J.POLSKI 13
6. 12.45-13.30 W-F TECHNIKA 18 W-F J.POLSKI 13
7. 13.40-14.25 J. ANGIELSKI 16 W-F W-F
8. 14.35-15.20

 

PLAN LEKCJI KLASY V b
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp. Godziny lekcyjne Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 8.00-8.45 HISTORIA 14 J.POLSKI 13 MATEMATYKA 11
2. 8.55-9.40 MATEMATYKA 11 TECHNIKA 18 RELIGIA 18 HISTORIA 15 BIOLOGIA 12
3. 9.55 -10.40 J.POLSKI 13 MUZYKA 4 MATEMATYKA 11 BIOLOGIA 12 J.ROSYJSKI 15
4. 10.50-11.35 J. ANGIELSKI 16 J.POLSKI 13 J.POLSKI 13 G. WYCH. 4 J.POLSKI 13
5. 11.45-12.30 J.ROSYJSKI 15 MATEMATYKA 11 J.POLSKI 13 PLASTYKA 4 J. ANGIELSKI 16
6. 12.45-13.30 W-F J. ANGIELSKI 16 W-F RELIGIA 15
7. 13.40-14.25 W-F W-F INFORMATYKA K
8. 14.35-15.20


PLAN LEKCJI KLASY VI

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp. Godziny lekcyjne Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 8.00-8.45 J. ANGIELSKI 16/15 J. ANGIELSKI 16/15 G. WYCH. 18 J.POLSKI 14 J. NIEMIECKI 15
2. 8.55-9.40 HISTORIA 14 MATEMATYKA 11 J. NIEMIECKI 15 J.POLSKI 14 J.POLSKI 16
3. 9.55 -10.40 J.POLSKI 14 RELIGIA 15 J.POLSKI 14 J. ANGIELSKI 16/15 W-F
4. 10.50-11.35 W-F PRZYRODA 12 MATEMATYKA 11 PLASTYKA 4 PRZYRODA 12
5. 11.45-12.30 W-F J.POLSKI 15 PRZYRODA 12 RELIGIA 15 HISTORIA 14
6. 12.45-13.30 MATEMATYKA 11 ZAJ.TECH. 18 MATEMATYKA 11 Z. KOMPUTER. K
7. 13.40-14.25 MUZYKA 4 W-F
8. 14.35-15.20