telefon Telefon : 022-773-39-79

mail E-mail: sekretariat@szkola-zakret.pl

Plan Klasy IV – V Szkoła Podstawowa

 PLAN LEKCJI KLASY IV a
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp. Godziny lekcyjne  Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 7.30-8.15 J. NIEMIECKI 15 RELIGIA 13 MATEMATYKA 9 J. ANGIELSKI 14 MATEMATYKA 9
2. 8.25-9.10 MUZYKA 10 J.POLSKI 13 INFORMATYKA k HISTORIA 16 PLASTYKA 10
3. 9.20 -10.05 PRZYRODA 11 J. ANGIELSKI 14 TECHNIKA 10 ZRK 10 PRZYRODA 11
4. 10.15-11.00 W-F   W-F   J. NIEMIECKI 15 G. WYCH. 10 J. ANGIELSKI 13
5. 11.10-11.55 J.POLSKI 13 MATEMATYKA 9 J.POLSKI 13 J.POLSKI 13 W-F  
6. 12.15-13.00 MATEMATYKA 9 KK   RELIGIA 13 J.POLSKI 13 W-F  
7. 13.20-14.05                    
8. 14.15-15.00                    
9. 15.10-15.55                    

PLAN LEKCJI KLASY IV b
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp. Godziny lekcyjne  Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 7.30-8.15     J. ANGIELSKI 13     J. NIEMIECKI 15 J. ANGIELSKI 11
2. 8.25-9.10 ZRK 3s HISTORIA 10 RELIGIA 16 MATEMATYKA 12 PRZYRODA 11
3. 9.20 -10.05 J.POLSKI 15 W-F   INFORMATYKA k W-F   PLASTYKA 10
4. 10.15-11.00 MATEMATYKA 12 J.POLSKI 15 TECHNIKA 12 W-F   MATEMATYKA 12
5. 11.10-11.55 J. NIEMIECKI 15 PRZYRODA 11 W-F   J.POLSKI 15 J.POLSKI 15
6. 12.15-13.00 RELIGIA 10 MATEMATYKA 12 G. WYCH.   MUZYKA 10 J.POLSKI 15
7. 13.20-14.05     KK   J. ANGIELSKI 14        
8. 14.15-15.00 KK                  
9. 15.10-15.55                    

 

PLAN LEKCJI KLASY V 
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Lp. Godziny lekcyjne  Poniedziałek Sala nr Wtorek Sala nr Środa Sala nr Czwartek Sala nr Piątek Sala nr
1. 7.30-8.15 RELIGIA 10 J. ANGIELSKI 14 J.POLSKI 14 MATEMATYKA 12
2. 8.25-9.10 HISTORIA 16 W-F GEOGRAFIA 11 J.POLSKI 14 HISTORIA 16
3. 9.20 -10.05 MATEMATYKA 12 MATEMATYKA 14 ZRK 14 MATEMATYKA 12 J.POLSKI 14
4. 10.15-11.00 J. NIEMIECKI 15 J.POLSKI 14 PLASTYKA 10 W-F J. ANGIELSKI 14
5. 11.10-11.55 J.POLSKI 14 J. ANGIELSKI 14 J. NIEMIECKI 15 RELIGIA 14 TECHNIKA 14
6. 12.15-13.00 W-F MUZYKA 10 W-F G. WYCH. 14 BIOLOGIA 11
7. 13.20-14.05 WDŻ 16 INFORMATYKA k
8. 14.15-15.00 KK 1 KK2
9. 15.10-15.55